Profesyonelce KARİYER & TEMSİLCİLİK

Profesyonelce Çalışmak, Tutkulu Çalışmak Demektir!

Sağlıklı içme suyu üreten arıtma cihazları tasarlar,
üretir, satar ve servis hizmetlerini veririz.

Bunu yaparken de, kendi işini kurmak isteyen girişimcilere
ticaret yapabilme özgürlüğü sunarız.
İşimize Yeteneğini ve Tutkunu Katar mısın?

Bizim Değerlerimiz Var Kurallarımız Yok!

En Büyük Etkiye Odaklanmak

Profesyonelce ile çalışan herkesin en büyük etkiyi yaratmaya odaklanmasını bekleriz.

Biz, en büyük etkiyi yaratmak için, yapılan işe odaklanmak gerektiğine inanırız ve biliriz ki büyük işler başarmak için sadece odaklanmak gerekir. Bu basit değildir. Çünkü, gönül vermeyi ve çok istemeyi gerektirir. Profesyonelce'de biz, en büyük etkiyi yaratmaya odaklanırız ve bunun üzerinde çalışırız. Bu nedenle biz, Profesyonelce ile çalışan herkesin en büyük etkiyi yaratmaya odaklanmasını bekleriz.

Misyon ve Değerlerimize İnanmak

Profesyonelce ile çalışan herkesin misyon ve değerlerimizi hissetmesini ve sahiplenmesini bekleriz.

Biz, inandığınız şeyleri yapmanız gerektiğine inanırız. Misyon ve değerlerine inanmadığınız bir işi yaptığınızda başarısızlık garantidir. Biz, Profesyonelce ile çalışan herkesin bizim misyon ve değerlerimizi hissetmesini ve sahiplenmesini bekleriz.

Hayal Kurmak ve Cesur Olmak

Profesyonelce ile çalışan herkesin hayal kurmasını ve bunun için cesur olmasını bekleriz.

Biz, hayal kurmanın gücüne inanırız. Dünyamız çok hızlı değişiyor ve biliriz ki dünyayı değiştirenler yarınları hayal edenlerdir. Hayal kurmuyorsanız, sıradan bir yaşam sürersiniz ve sadece yaşayıp gidersiniz. Böyle olunca, başarısızlık da kaçınılmaz olur. Biz herkesi büyük düşünmeye ve hayal kurmaya teşvik ederiz. Yine biliriz ki, bazen herşey yanlış gidebilir. Ayağa kalkar ve yoluna devam edersin, sahip olduğun inancın gücüyle dünyada birşeyleri mutlaka değiştirirsin... Bu nedenle biz, Profesyonelce ile çalışan herkesin hayal kurmasını ve bunun için cesur olmasını bekleriz.

Harekete Geçmek ve Hızlı Olmak

Profesyonelce ile çalışan herkesin çok hızlı hareket etmesini bekleriz.

Biz, harekete geçmeye ve hızlı olmaya inanırız. Yine inanırız ki, henüz hiçbirşey elde edemediysen muhtemelen ya başlamadın ya da yeterince hızlı değilsin! Biz, hata yapmaktan değil, fırsatları kaçırmaktan korkarız. Bu nedenle, hızlı olmaya inanır ve Profesyonelce ile çalışan herkesin çok hızlı hareket etmesini bekleriz.

Birlikte Hareket Etmek, Bağlantılı Olmak ve Paylaşmak

Profesyonelce ile çalışan herkesin işimize değer katmasını, birlikte hareket etmesini ve paylaşım içinde olmasını bekleriz.

Biz, birlikte hareket etmenin gücüne, insanları birbirleriyle bağlantılı hale getirmeye ve paylaşmaya inanırız. Bizim işimiz, birlikte çalıştığımız ekip arkadaşlarımıza ve temsilcilerimize ticaret yapma özgürlüğü sağlar, onları daha yakın ve bağlantılı hale getirir. Biz, Profesyonelce ile çalışan herkesin işimize değer katmasını, birlikte hareket etmesini ve paylaşım içinde olmasını bekleriz.

Sosyal Gelişimi Desteklemek ve Sosyal Değerler İnşa Etmek

Profesyonelce ile çalışan herkesin, daha büyük değerlerin nasıl inşa edileceğine odaklanmasını bekleriz.

İnsanlar, bizim sosyal sloganımızın "değerler yaratmak" olduğunu, sadece şirket kurmak için değil, ekip arkadaşlarımızın ve temsilcilerimizin yaşamlarını da geliştirmek için kurulduğumuzu bilirler. Biz, Profesyonelce ile çalışan herkesin, hergün ve yaptıkları her işte, daha büyük değerlerin nasıl inşa edileceğine odaklanmasını bekleriz.

Gerçek bir etki yaratmak ve
daha büyük değerler inşa etmek için
zorlu sorunları çözebilen kişilerle çalışmak istiyoruz.

Ekibimize Katılmak İçin Hemen Şimdi Harekete Geç!

Biz, "birlikten kuvvet doğar" sözüne inanırız. Biliriz ki, sizin değerleriniz de bize değer katacak!

Türkiye'nin heryerinden
işimize değer katacak ekip arkadaşları ve temsilciler arıyoruz.