Hakkımızda

İçme suyu ve ihtiyaca uygun su üreten cihazlar tasarlıyor, üretiyor, satış ve servis hizmetleri veriyoruz...

Amacımız, Profesyonelce marka su üretim cihazlarıyla evlerde ve ișyerlerinde sağlıklı içme suyu, ticari ve endüstriyel alanlarda da ihtiyaca uygun su çözümleri sunmaktadır.

Profesyonelce Mühendislik, Dr. Yüksel KAVAL'ın öncülüğünde, sektörde en az 25 yıl deneyimi olan mühendis ve girişimciler tarafından kurulmuş; mühendislik ve ileri teknolojiler konusunda faaliyet gösteren bir teknoloji şirketidir. İstanbul merkezli olarak faaliyet gösteren şirketimiz; evsel, ticari ve endüstriyel ileri teknoloji ürünler üretmekte, satmakta, danışmanlık ve servis hizmetleri vermektedir. Profesyonelce, tüm bu hizmetleri tek bir bünyede sunabilme kabiliyetine sahip olan nadir şirketlerdendir.

Profesyonelce'nin en önemli faaliyet alanlarından biri de kullanım suyu ve içme suyu teknolojileridir. Profesyonelce, kendi markasıyla sunduğu su üretim cihazlarıyla evlerde ve ișyerlerinde sağlıklı içme suyu, ticari ve endüstriyel alanlarda da ihtiyaca uygun su çözümleri sunmaktadır. Profesyonelce İçme Suyu Üretim Cihazları kompakt yapısıyla beyaz eșya sınıfında yer alır ve en gelişmiş içme suyu üretim teknolojilerinden biri olan NASA teknolojisi ters ozmoz (reverse osmosis) sistemini kullanmaktadır.

Profesyonelce, bazı insanlar / şirketler için rahatlığı ve konforu, bazıları için sağlık ve ekonomiyi, bazıları için de prestiji ve güveni temsil etmektedir. Profesyonelce; berrak, yumuşak, taze, hafif, kötü koku ve klor içermeyen, mikroplar ve zararlı karışımlardan arındırılmış, hem ekonomik hem de zahmetsiz olma özellikleriyle ideal içme suyunu tanımlar. Profesyonelce, sadece musluk suyundan değil; kuyu suyu, göl suyu ve deniz suyu gibi niteliksiz olan sulardan da içme suyu elde edebilen bir teknolojiye sahiptir.

Su Çözümleri mi Arıyorsunuz?

Evsel, kurumsal, ticari veya endüstriyel su ihtiyacınız için, profesyonelce çözümlerle yardıma ve desteğe hazırız.

HEMEN ARAYIN

Profesyonelce su arıtma cihazı kullanıyorum, çünkü

10000 + Mutlu Müşteri

Bizim başarımız, sadece müşterilerimizin sayısıyla değil, mutluluğu ve menuniyetiyle de ölçülür.

Profesyonelce Bir Sistem Kullanmak İçin Çok Sebebiniz Var! Su ihtiyaçlarınız için profesyonelce çözümlerimiz var.
ÜRÜNLERİMİZİ İNCELEYİN

Evlerde ve işyerlerinde sağlıklı içme suyu,
ticari ve endüstriyel alanlarda da ihtiyaca uygun su çözümleri sunmaktır.

Misyonumuz