FAYDALAR

Sağlıklı Bir Yaşam Sizin İçin Önemli mi?

Siz de Profesyonelce Bir Su Arıtma kullanın...

Herşey bir yana, herşeyin başı sağlık!.. Herşeye sahip olsanız da sağlığınız yoksa aslında hiçbir şeyiniz yok demektir zira, sağlığınız yanında sahip olduklarınız hiçbirşey ifade etmez.

Profesyonelce üretilen bir su, vücut fonksiyonları için en yararlı sudur. Kana karışım hızı ve emilimi diğer sulara göre daha hızlıdır; böbrekler ve bağırsaklar için yük oluşturmaz, vücuda dinçlik verir. Hücrelerden zararlı maddelerin atılmasını ve kilo vermeyi kolaylaştırır. Sizi, çocuklarınızı, minik dostlarınızı ve sevdiklerinizi sudan geçebilecek hastalıklara karşı korur.

Yapılan araştırmalarda, içme sularında 700'ün üzerinde madde tespit edilmiştir. Bunlardan bazıları; sebepsiz ağrılara, mide ve bağırsak enfeksiyonlarına, böbrek rahatsızlıklarına, nörolojik hastalıklara sebep olmakta ve kanser gibi ciddi hastalıkların riskini artırmaktadır. Bir insanın ortalama yaşam süresi dikkate alındığında, hayatı boyunca yaklaşık 50 ton su içtiği gibi bir gerçek sözkonusudur. Durum böyle olunca, sizce sağlıksız sudan uzun vadede etkilenmemek mümkün mü?..

Sevdikleriniz Sizin İçin Önemli mi?

Siz de Profesyonelce Bir Su Arıtma kullanın...

Dünya Sağlık Örgütüne göre; sağlıksız su, en çok öldüren nedenler arasında sigara ve alkolden sonra 6.sırada yer alıyor. Bütün bu gerçekler ortadayken; sizce bebeklerin, çocukların, hamilelerin, yaşlıların, hastaların ve tabii ki bizlerin sağlıksız sudan zarar görmeme olasılığı var mı? Minik dostlarımızı da unutmamak gerek tabii ki!..

Yiyeceklerinizden ve İçeceklerinizden Lezzet Almak, Sizi Değerli Hissettirecek Şeyler Sizin İçin Önemli mi?

Siz de Profesyonelce Bir Su Arıtma kullanın...

Profesyonelce üretilmiş bir su sağlıklı olmasının yanısıra, içimi yumuşak ve keyiflidir. Olası zararlılardan arındırılmış doğal ve sağlıklı içeriğiyle; çayınıza, kahvenize ve diğer içeceklerinize lezzet katar. Çayınızın, kahvenizin ve diğer içeceklerinizin doğal rengini, tadını ve kokusunu korur. Yemekleriniz daha kısa sürede pişer ve hissedilir derecede daha lezzetli olur. Olası zararlılardan arındırılmış su ile yapılmış yemekler daha geç bozulur ve uzun süre lezzetini ve tazeliğini korur. Kristal berraklığında buzlar verir. Klor, tuz, kireç ve tortu içermeyen buzlar daha sert olur ve daha uzun süre dayanır. İçeceklerinizin dibinde tortu bırakmaz.

Ne yiyorsak, ne içiyorsak o'yuz. Çünkü bunlar bize ve hayatımıza yön veriyor... Bütün bu gerçekler ortadayken, sizce de yediğimiz ve içtiğimiz şeyler önemli, öyle değil mi?

Rahatlık ve Konfor Sizin İçin Önemli mi?

Siz de Profesyonelce Bir Su Arıtma kullanın...

Profesyonelce, size kendi mekanınızda kendi suyunuzu üretebilme konforunu ve rahatlığını sunar. Bitecek endişesi, sipariş verme derdi, ne zaman gelecek kaygısı ya da taşıma zahmeti yoktur. Siz kullanırsınız, o hemen kendisini tamamlar ve daima size su vermek için hazırdır. Sürekli elinizin altında olan, konfor sağlayan profesyonelce bir çözüm sizce de kulağa yeterince hoş gelmiyor mu?

İçme Suyunuzu Evinizin Konforunda, Kaliteden Ödün Vermeden ve Hemen Hemen Bedavaya Üretmek Sizin İçin de Önemli mi?

Siz de Profesyonelce Bir Su Arıtma kullanın...

Dışarıdan temin ettiğiniz suyun maliyetinin çok yüksek olduğunun farkında mısınız? "Taşıma suyla değirmen dönmez" derler; bu, gerçekten doğrudur. Dışarıdan su temin etmeye çalışarak oluşturulmuş geçici yaklaşımlar, evinizde oluşturulabilecek profesyonel çözümlere göre hem ilkel ve sağlıksız hem de oldukça pahalıdır. Sağlık gereksinimlerini dahi tam olarak sağlayamayan taşıma su yaklaşımlarında, (suyun kullanılacağı mekanlara teslim edilinceye kadar) gereksiz maliyetler (üretim, nakliye, işçilik, iletişim, tanıtım vs.) oluşur ve bu maliyetlerin hepsi, bu çözümü satın alan kişiler tarafından karşılanır / ödenir. Üstelik bu maliyetler zamanla ve sürekli artar.

Taşıma suyun sadece 1 yıllık maliyetiyle, profesyonelce çözümler üretmek mümkündür. Üstelik, taşıma su yaklaşımlarının aylık maliyeti oranında bir ödemeyle... Evet, doğru duydunuz, tam da söylediğimiz gibi; Profesyonelce bir çözüm ile, en geç 1 yılın sonunda içme suyu maliyeti hemen hemen bedavaya yakın hale gelir. 4 kişilik bir ailenin tükettiği taşıma suyun maliyetiyle, 10 yıl gibi bir sürede, orta düzey bir 2.el araba alabilmek mümkündür. Bu şartlarda, ilkel yöntemlerle yapılan taşıma su yaklaşımı mı yoksa profesyonelce bir çözüm mü sizce daha mantıklı?..

Sorunsuz Çalışan Bir Ürün, Memnun Eden Bir Hizmet ve Müşterisini Kendisi Gibi Gören, Markasının Üzerine Titreyen Bir Şirket Sizce Önemli mi?

Siz de Profesyonelce Bir Su Arıtma kullanın...

Piyasada fiyatları değişken pek çok ürün var, ucuzundan pahalısına. Ne ucuzun fiyatına aldanın, ne de pahalı olanın. Ucuza alınanlar, çok kısa bir süre sonra, çıkardıkları masraflarla sizin için sorun olur ve herzaman kaliteli olana göre daha pahalıya gelirler. Pahalı olanlar ise aldıkların ücretin karşılığını herzaman vermezler.

Kalite, size her zaman sorunsuz ve kesintisiz hizmet alma imkanını ve en uygun fiyat aralığını sunar. Kendisine ödenen paranın karşılığını fazlasıyla verir. Kaliteli olan herzaman daha ucuzdur. Kaliteden ödün vermeyen profesyonelce bir çözüm, sizin için en doğru çözüm olacaktır. Öyle değil mi?..

Çevre Temizliği ve Sağlığı Sizin İçin de Önemli mi?

Siz de Profesyonelce Bir Su Arıtma kullanın...

Çevre temizliği ve sağlığı, toplumun genel sağlığı açısından oldukça önemlidir. İçinde yaşadığımız ekosistemin ahenk içinde ve problemsiz çalışması tamamen insanların tutum ve davranışlarına bağlıdır. Bu nedenledir ki; içinde yaşadığımız ekosistemi korumak ve kollamak, onu güzelleştirmeye çalışmak hepimizin sosyal sorumluluğudur. Bilerek veya bilmeyerek yaptığımız şeyler, alışkanlıklarımız hep bir sonuç doğuruyor ve bizler onların sonuçlarını yaşıyoruz... Örneğin, plastik ambalajlı ürünlerin kullanılması ki bunların en başında taşıma suları geliyor, bu ambalajların çevreye atılması toplum sağlığını derinden etkiliyor. Toprağa atılan bir plastik atığın doğada yok olma süresi hemen hemen 1000 yıl. Bu sürede toprağa verdiği zarar ve doğal kaynakları olumsuz etkilediği de bizim için önemli bir gerçek. Doğal kaynaklar zarar gördükçe, doğanın dengesinin bozulduğu da bir gerçek. Bütün bu sebeplerle daha sorumlu davranmalı ve geleceğimize sahip çıkmalıyız.

Musluklarımıza zaten su geliyor, niçin bu suyu daha ekonomik imkanlarla içilebilir hale getirip kullanmak varken, paramızı sokağa atıyor, doğanın zarar görmesine kayıtsız kalıyoruz?.. Doğanın daha fazla dengesini bozmaya, çevremizi bilinçsiz bir insan gibi kirletmeye hakkımız yok! Gözümüzdeki perdeyi kaldırmanın, gerçekleri görmenin, kendimize gelmenin ve önlem almaya çalışmamızın zamanı gelmedi mi?..

Ülke Ekonomisi Sizin İçin de Önemli mi?

Siz de Profesyonelce Bir Su Arıtma kullanın...

Ülke ekonomilerinin en önemli belirleyicilerinden biri insanların finansal davranışlarıdır; ekonomiler, insanların finansal tercihlerine göre şekillenir ve bu da fiyatlar düzeyini belirler. Bu nedenledir ki; ekonomi sistemi, insanlara önemli bir sorumluluk yükler ve bizleri bilinçli vatandaş olmaya zorlar... Nasıl ki ihtiyaçlarımızı düşünerek aylık ev bütçelerimizi oluşturuyoruz, aldığımız ekonomik kararlarda ülke ekonomisini çıkarlarını da dikkate almalıyız. Zira, bu tür durumların dikkate alınmaması uzun dönemde ülke ekonomisinin gidişatını olumsuz etkiler ve bu da hepimiz için olumsuz sonuçlar doğurur...

Örneğin; pet şişe ve damacana sularını ele alalım. Günümüzde, milyonlarca insan su ihtiyacını taşıma sular ile sağlıyor ve bunun için milyonlarca pet şişe ve damacana kullanılıyor. Bu pet şişe ve damacanalar, doldurulduktan sonra, binlerce ulaşım aracıyla kilometrelerce yol kat edilerek önce market raflarına sonra da evlerimize taşınıyor. Hem pet şişe ve damacanaların üretiminde hem de bunların evlerimize gelene kadarki süreçte petrol ve türevleri kullanılıyor. Bütün bunlar ülkemizin en büyük giderlerinden biri olan petrol kullanımını artırıyor ve biz maalesef petrolü dış ülkelerden satın alıyoruz... Bunun anlamı şu; kullanılan her petrol ve türevi ürünler için milyonlarca dolar para ödemek durumunda kalıyoruz... Dış ülkelere saçılan bu para sizce de daha verimli bir şekilde değerlendirilemez mi?.. Ülke çıkarlarının aslında bizlerin kişisel çıkarları anlamına geldiğini hangi tecrübeyi yaşayarak öğreneceğiz?.. Bu tür yanlışlara dur demenin ve daha akılcı davranmanın hala zamanı gelmedi mi?

Sizin de "PROFESYONELCE BİR ARITMA" kullanmak için
önemli nedenleriniz var...