Haberler

Websitemiz yeni yüzüyle yayına girdi...


2021 yılının ikinci yarısında yapılan şirket toplantımızda, şirket hedeflerimiz ile paralel olarak yazılım teknolojileri üzerine yatırım yapma kararı almıştık. Bu yatırımı yaparak, uzun yıllara dayanan sektör tecrübemizi, teknoloji ile güçlendirdiğimiz bir iş anlayışıyla yeniden yorumlamak, işimizi büyütmek, daha geniş kitlelere ulaşmak ve bunu yaparken de kendi işini kurmak isteyen girişimcilere ticaret yapabilme özgürlüğü sunmak istemiştik.

Bu karar doğrultusunda, yazılım çalışmalarımızı başlatarak, bunun ilk aşaması olan şirket websitemizi tamamen güncelledik ve yep yeni yüzüyle sizlerin beğenisine sunduk.

Uzun süredir sürdürdüğümüz yazılım faaliyetlerimizin belirli bir kısmını tamamlamış ve yayına almış olsak da, ana hedefimiz; "PROFESYONELCE İŞ PLATFORMU” adını verdiğimiz profesyonel bir iş platformunu ekip arkadaşlarımızın ve temsilcilerimizin kullanımına sunmaktır.

İş platformumuz tamamen bittiğinde; temsilcilerimiz, platform üzerinden mobil ve/veya masaüstü uygulamaları kullanarak uzaktan sipariş yazabilecek, kendi işlerini ve ekiplerinin işlerini takip edebilir duruma geleceklerdir. Kademeli olarak devreye alacağımız iş modüllerinin işimize büyük ölçüde değer katacağına inanıyoruz. Kısa bir zaman içinde de, yazılım faaliyetlerimizin tüm fazlarını tamamlayarak iş platformumuzu tamamen kullanıma açmış olacağız.

Hepimiz için hayırlı olmasını dileriz.