Duyurular

Temsilcilerimiz için düzenlenecek özel promosyonlar...


Şirketimizin 2.2.2022 tarihinde yapılan toplantısında, belirli kriterleri sağlayan başarılı temsilcilerimiz için ödüllendirme programı başlatılmasına karar verilmiştir. Temsilcilerimiz için düzenlenecek bu ödüllendirme programı, küçük-büyük pek çok ödülden oluşan geniş kapsamlı bir program olacaktır. Temsilciliklerimizin iş kapasitelerini arttırmak ve büyümelerini sağlamak amacıyla düzenlenen bu özel programın, şirketimizin gelişimi için de oldukça faydalı olacağını düşünmekteyiz.

Yakın zamanda açıklanacak olan bu programın detayları en kısa sürede temsilcilerimizle paylaşılacak ve web sitemizin "duyurular" kısmında yayımlanacaktır.

Promosyon kalifikasyonunu sağlayan temsilcilerimize, hak ettikleri ödüller yazılı istek yaptıkları tarihten itibaren 30 (otuz) gün içerisinde teslim edilecektir.

Şirketimiz, tüm temsilcilerimizin bir veya birden çok ödül kazanmasını hedeflemektedir. Bu nedenle; promosyonlar, ilgili yıl içinde ödül kazanamayan temsilcilerimizin, çalışmalarını istikrarlı bir şekilde sürdürdükleri takdirde, takip eden yıl içinde ödüllerden birini ve/veya birkaçını kazanabileceği (önceki yıllarda kazandıysa da tekrar kazanabileceği) şekilde düzenlenecektir.

Tali temsilcilik çalışmaları yapan temsilcilerimiz için ayrı bir promosyon bildirimi daha yapılacak olup, ilgili promosyon ileri bir tarihte bilgilerinize sunulacaktır.

Hepimiz için hayırlı olmasını temenni ederiz.